logo.svg

FIRMA

Naczepy z pasją

Lux-Truck Sp. z o.o. jest autoryzowanym dealerem Fliegl Trailer, który jest producentem naczep i przyczep do transportu drogowego. Fliegl Trailer to niemiecka firma wchodząca w skład rodzinnego koncernu Fliegl GmbH produkującego pojazdy dla rolnictwa, transportu drogowego oraz komunalnego.

Fliegl.jpg
O-firmie_3.jpg

Skontaktuj się z nami!
icon

 

Firma Lux-Truck Sp. z o.o. działa na rynku od 1999 r. Zajmuje się sprzedażą pojazdów użytkowych przeznaczonych dla transportu drogowego. W ofercie sprzedaży znajdą Państwo używane ciągniki siodłowe wiodących producentów: MAN, DAF, Scania, Volvo, Mercedes-Benz oraz naczepy i przyczepy typu: kurtyny, firanki, wywrotki, podkontenery, niskopodwoziowe, budowlane.

Ciągniki, naczepy i przyczepy są sprawdzonej jakości, pochodzą z Polski i zagranicy od rzetelnych dostawców.

Od 2002 r. firma Lux-Truck jest głównym importerem niemieckich naczep Fliegl w Polsce. Fliegl to innowacyjny producent, który stale udoskonala swoje pojazdy tak, aby sprostać wymaganiom każdej prężnie rozwijającej się firmy transportowej. Naczepy oraz przyczepy marki Fliegl zapewniają ekonomiczne frachty, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Niezwykle istotną dla tego producenta jest także kwestia ochrona środowiska. Zastosowane techniczne rozwiązania niejednokrotnie zdobyły uznania i nagrody na prestiżowych europejskich konkursach.

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

'Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera